jedlo

 

Svetovo najznámejšie kuchyne, ktoré takmer nikto nevie nič. Návštevníci cestovať do Mexika sa čudovať, že ponuka nie je v chili con carne, burritos a chilli fazuli. Dôvodom je to, že vyššie uvedené dobroty všade Tex-Mex (Texan-mexická) kuchyne.

Mexickí jedlá sú vždy prítomné v obilí, ale je to skrytý. Úloha drží chlieb tortilla (pita ako malý tortu) je vyrobená z kukuričnej múky. Nesmie sa zamieňať s rovnakým názvom v Španielsku, podávaný s vajcom a teplé jedlo. V tacos. Ak dáte niečo jedlého do tortilla, a pochádza od vás všetkých, bude konečný výsledok bude taco. V dôsledku toho, že je tisíc. Možno mäso, alebo zelenina všetkého druhu. Zvláštne, pretože: hovädzie fazuľa, agyvelős, bikaherés a iné pochúťky boli naplnené. V tacos sú obvykle líšia, hot korenia omáčka paprikákból pripravená pred konzumáciou. Oaxaca stať, miestne lahôdky chapulines, alebo kobylky, alebo malé vyprážané v rozpálenom oleji alebo otáčať hladko koncentrovaného červenú papriku, a čerstvo praženej Maguey kaktus živé červy.

Čile. Mexiko papriky globálne meno. Ako sme už tisíce druhov paprík, tam sú tisíce druhov Čile. Jeden z čile habanero legcsípősebb, čerešňa papriky vo veľkej, tenké fleshed, zelené alebo oranžové zeleniny, malé vrásky, ktoré môžu byť spotrebované surový alebo vo forme omáčky

nápoje

Ak Mexiko bolo spomenuté, medzi prvou, ktorá príde na myseľ tequilu. To nie je nič iné ako kaktus duch modré agáve stonky főzetéből Parole. Hladká tequila transparentné, akvarelové farby, sa Anejo (staré) zlaté a multi-hnedá farba, drevené sudy pre ukladanie výsledkov. Obsah alkoholu je 38%. Tequila červy. Teraz, to nie je ...

Mezcal z šedej agávéból duchov. Umiestnený na skle iba v tejto továrni v parazita, sklo je druh dôkazov, že táto šťava kaktus je naozaj vyrobená. Xtabentun. Juhovýchodná oblasť mayské nápoje, strašne sladký anízu likér. Zrejme ak sup s čiernu kávu, silný cukrový sirup je znesiteľné, ale silne o tom pochybujem. Pulque. Agave je tiež polovica-made kvasených nápojov. Pivo je často porovnávaný, ale toto je prehnané. A my sme prišli na najdôležitejšiu časť piva. Existuje rad mexických pív. Všeobecne veľmi podobný vkus, nie príliš silný, ani zďaleka bitter pilsner typ sörökétől. Väčšina z nich je vyrobená z kukurice a jasný. Obsah alkoholu v 4,5 až 5% v okolí. Home méregdrágán Coronita k dispozícii v jasnej Kőbányai stretnúť. Coronita iba podľa mena mini, 2 dl verzia je k dispozícii (ďalej len "ZDP" drobné koncovkou koncovky, normálne veľkosti verzia nápoje zvaný Corona beží). 0,33 l piva je obvykle získaný skúsenejšími sörivókból často vyvoláva pobúrenie, ale treba priznať, že väčšie balenie s hlavnou nevýhodu, že ak nie sme dostatočne rýchli, vyhrievané rýchlo stratiť a ako všetci vieme, je teplé pivo Jediná vec, lepší ... studené pivo! Hnedé milovníci piva odporúčame ochutnať naše Čechy. Mexická pšeničné pivo omylom napiť mosogatóléhez podobá.

Facebook