Potápačské centrum Lighthouse

potápačské centrum Lighthouse je v prevádzke už od roku 2000 na Sinajskom poloostrove v Dahabe. Meno dostal LIghthouse divecenter Dahabod krásneho útesu Lighthouse, ktorý je priamo pred potápačským centrom.

Na pláži hostí čakajú lehátka a pláž. Keď si začínajúci potápač, tak v chránenej zátoke sa môžete zdokonalovať v potápaní, a zvyšovať svoje skúsenosti  a potápačskú kvalifikáciu počas potápačských kurzov v slovenskom a českom jazyku. Pokiaľ nezískate potrebné skúsenosti k ďalším ponorom, môžete trénovať pod dohľadom nášho skúseného PADI /IANTD/TDI personálu v slovenčine a v češtine.

Na útese Lighthouse môžete šnorchlovať a pri tom obdivovať nádherný podvodný svet Červeného mora. Potápačské centrum s novou výstrojou, v ročne obnovovanom prostredí a so slovensko/českými inštruktormi čaká iba na vás. Keď dostanete hlad, tak vo vlastnej reštaurácii si môžete ochutnať miestne ale aj európske špeciality.

Keď si chcete rozvíjať svoje schopnosti, od začiatočníka, až po profesionĺne úrovne vása vycvičíme v slovensko / českom jazyku. Je to jedno či v systéme  IANTD, PADI k tomu je k dispozícii vlastná učebna a domáci útes /LIGHTHOUSE REEF/. Keď dostanete chuť na niečo iné, technické potápanie a plyny NITROX alebo TRIMIX sú tiež k dispozícii.

Keď vás už nebavia plytké rekreačné ponory, sú tu pre vás prichystané technické kurzy potápania. Na pobreží pomôžete sa zoznámiť s okolím, môžete navštíviť Mojžešovu horu, kláštor Svätej kataríny, zájsť do Káhiry, zajazdiť si na 4 kolkách, vyskúšať kite board alebo windsurfing, nazrieť do života beduínskej dediny, alebo sa povoziť na ťavách.

Sme profesionalni potápači, ktorí si užívajú potápanie v Červenom mori po viacerích rokoch  a chceme zdielať túto radosť s vami. Lighthouse Divecenter v Dahabe je tu pre Vás!

Založené bolo v auguste roku 2000 v krásnom meste Dahab na Sinajskom poloostrove. Pokial nie ste potápači, príjemná klíma a dobré podmienky pre potápanie sú v Červenom mori vynikajúcou príležitosťou, ako sa naučit základy potápania.

Ponúkame takmer všetky kurzy, ktoré si dokážete predstavit, potápanie so sprievodcom, potápanie z lodi, z brehu z lokalit, kam sa dostaneme džípom, alebo dokonca na ťave! Naším cieľom je poskytovať vynikajúce služby, relax a zábavu, aby ste si pobyt maximálne užili.


Sme vám k dispozícii na www.maxlight.sk alebo na www.dahabdive.com

Facebook