M/Y Lighthouse Miracle 1

 

Meno: Lighthouse Miracle 1

Dĺžka: 31 m, Šírka: 8,3 m ,Hĺbka ponoru:  2 m / 6,5 Ft,Výtlak:  270 tLighthouse MIracle 1

Motory:  MAN, 2 x 1150 le

Elektrika:  Generátory 2 x 55 kW PERKINS , 24 hodín denne, 220V, zásuvky európskeho typu, bez uzemňovacieho kolíku

Max cestovná rýchlosť:  11 uzlov/1600 rpm

Kompresory:  2 x BAUER MARINER 250 , NITROX

Palivo:  12.000 liter, Sladká voda:  12.000 liter

Výroba sladkej vody:  2.500 l / deň

Člny:  /Zodiac/: 2 x 40 Hp

Záchranné člny:  2 x 25 osôb

Navigácia:  gps, sonar, radar

 

Ubytovanie

Kapacita lode je 24 osôb, vo 12 priestorných, pohodlných 5*-vých kajutách.  Všetky s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. 3 kabíny sú s manželskou posteľou. Plná penzia je počas celého pobytu vrátane ovocia, nealko nápojov, snackov.

Uteráky 1 veľký a 1 malý sa dáva na lodi. V prípade potreby sa vymení.

Posteľná bielizeň je plachta na matraci, perina je povlečená a sú aj vankúše povlečené. Loď má najpriestornejšie kúpeľne z dostupných lodí rovnakej kategórie v Hurgháde a po červenom mori. Má zvlášť sprchový kút oddelený dverami od ostatnej časti kúpelne.

Toaletný papier je jednovrstvový, ale extra jemný z bieleho papiera.  A nehádže sa do záchoda, ale do pripravených košov.

Salón / jedáleň

Európske vybavenie, klimatizácia, DVD, HiFi sústava, plazma Tv,  satelitný telefón, čapované pivo Heineken, 10 zásuviek na nabíjanie prenosnej elektroniky


Potápanie:

30x 12lt hliníkové fľaše DIN ventilmi. Olovo 15kg na osobu. Veľký priestorný deck  pre prípravu pred a po ponoroch, 2 ručné sprchy, nádoby na oplachovanie kamier a menších časti výstroja. Máme k dispozícii ešte 10 kompletných výstrojov pre tých, čo si uprednostňujú pohodlné lietanie bez veľkých batožín, ich prenájom je dobré si dohodnúť pred príletom (výstroj je potrebné pre istotu si rezervovať dopredu aspoň 7 dní pred príletom).

 

Personál:
Ako JEDINÁ loď v červenom mori máme CZ, SK, HU divemasterov s platnými dokladmi na prácu v Egypte, ktorí sa celoročne starajú o kvalitu služieb na našej lodi spolu s našou egyptskou posádkou (kapitán, mechanik, pomocník kuchára, kuchár, barman, 4 námorníci, pomocník a 2 európsky divemasteri). Kvalitu kontroluje jeden z maďarských spolumajiteľov lode, aby naše služby boli na vysokej úrovni celoročne.

Dekk: Veľký priestor pre prípravu pred a po ponoroch, 2 ručné sprchy, nádoby na oplachovanie kamier a menších časti výstroja. Ratanové kreslá a stoly.

Opaľovacie paluby viac ako 100 m2, polovica je prikrytá drevenou strieškou

Extra služby:

Plnenie Nitrox a Trimix. Výcvik potápačov od základného po profesionálne úrovne v slovenskom-českom jazyku. ... Čapované pivo Heineken, lokálne vína Obelisk, Omar Chayam, Grand Marques, a iné podľa miestnej  ponuky

Facebook