Potápanie, potápačské kurzy a plavby po mori. Lighthouse Egypt, Dahab, Hurghada, Bali, Maledivy, Mexiko, Filipíny, Palau, Galapágy, Kuba, Nový Zéland, Cookove ostrovy

Pre certifikovaných potápačov a ich sprievod ponúkame vypracovanie a organizovanie potápačských ciest do sveta, na miesta, ktoré poznáte z prírodopisných TV kanálov.

Priblížime vám svetové miesta Filipín, Palau, Južnej afriky, Kuby, Mozambiku, Bali, Thajska. A pri tom  vám bude k dispozícii profesionálny potápačský inštruktor počas celého pobytu. 

Čo ponúkame

Poistené cesty za potápaním

Za cenu: "vycestovaním „na slepo“, s obchádzaním miestnych centier a ubytovacích zariadení", ponúkame kompletné potápačské služby, a istotu bez prekvapení.
Máme zaručených a vyskúšaných partnerov a poskytnú nám servis bez trhlín. Zamedzíme vám, aby vznikli prípadné diametrálne rozdiely z toho, čo by ste objednali sami na základe internetu, a toho čo vás na mieste bude čakať.
Naplánujeme a zurganizujeme vám to, čo je pre vás najlepšie a vyskúšané. Naši skúsení sprievodcovia sa o vás postarajú počas celej dovolenky. Nemusíte hľadať partnera, keď ste sám, partnernacesty.sk vám pomôže s hladaním.

Nielen najkrajšie potápačské lokality máme v malíčku, ale aj informácie o počasí, predpokladaných teplotách vody aj vzduchu. Naši skúsený inštruktori sprevádzajú skupiny, a poradia aj ako fotiť, kedy natáčať a čím. Z výprav vznikajú foto a video dokumenty, ktoré uchovajú vaše spomienky ešte na dlhé roky.

 

Facebook